Menüü

Müük-paigaldus-hooldus

Päikesepaneelid aastateks

Päikesepaneelid püüavad looduse enda päikeseenergiat ja muudavad selle elektriks. Saate mugavalt soojendada tarbevett ja eluruume, valgustada kodu ja laadida elektriautot. Päikesepaneelide abil suurendate oma isemajandamist ja panustate oluliselt keskkonda. Meie päikesepaneelid sobivad kõikidele kinnistutele ja kõikidele katustele, ka lamekatustele.

Kolm põhjust päikesepaneelide paigaldamiseks

Elektriarve väheneb

Päikesepaneelid on tulus investeering. Aasta jooksul toodavad nad kuni 5–20 protsenti nendesse investeeritud summast ja teenivad teid aastakümneid.

Kodu väärtus tõuseb

Huvi päikeseelektri vastu kasvab tulevikus veelgi. Päikesepaneelid tõstavad oluliselt teie maja väärtust. Päikesepaneelid toodavad elektrit aastakümneid.

Toodad energiat pingutuseta

Päikesepaneele on lihtne kasutada. Need ei tekita müra ega lõhna probleeme ning on kasutamisel silmapaistmatud.

Päikesepaneelid Kliima Agentuuri kaudu

1.
Konsultatsioon

Pakume ainult meie kliimasse sobivaid päikesepaneele, invertereid ja salvestuslahendusi.

2.
Projekteerimine

Vajadusel aitame Teid projekteerimisel ning kogu süsteemi paigalduse seadustamisel, ehk abistame ehitusteatise ja kasutusloaga. Meie tiimis töötab oma arhitekt ja projekteerija, kogu meeskonnal on ala kogemust 17 aastat (aastast 2007), ning me läbime pidevalt täienduskoolitusi.

3.
Paigaldamine

Toome paneelid kohale, paigaldame ja seadistame. Meie jaoks on tähtis teha tööd ausalt ja nii, et klient oleks rõõmus ka pärast paigaldust.

4.
Hooldus

Korralik hooldus tagab seadmete pikaajalise töökindluse ja aitab hoida kokku kulusid. Pakume hooldusteenust ning anname Teile nippe mida ise ära teha, et kogu paigaldatud lahendus töötaks tõhusalt pikki aastaid.

Taga muretu elu regulaarse hooldusega

Korralik süsteemide hooldus tagab seadmete pikaajalise töökindluse ja aitab hoida kokku kulusid. Pakume hooldusteenust ning anname Teile nippe mida ise ära teha, et kogu paigaldatud lahendus töötaks tõhusalt pikki aastaid.