Menüü

Müük-paigaldus-hooldus

Õhksoojuspump aastateks

Me ainult ei müü õhksoojuspumpasid. Pikaaegsete kogemuste põhjal teame, et suurimat kasu toob vajadustele vastava õhksoojuspumba valimine, selle täpne ja kvaliteetne paigaldus. Pärast paigaldust soovitame seda ka kord aastas hooldada. Pakume hooldusteenust ning anname teile nippe mida ise ära teha, et teie õhksoojuspump soojendaks teie kodu võimalikult tõhusalt pikki aastaid.

Kolm põhjust õhksoojuspumba paigaldamiseks

Märkimisväärne kokkuhoid

Õhksoojuspumbaga saad oma kodu soodsalt kütta. Seade kasutab välisõhus leiduvat energiat ära ka külmade pakastega ja kogub seeläbi säästu suure osa kütteperioodist. Elektriküttega korteri küttekulud vähenevad üle 50 protsendi.

Alati õige temperatuur

Õhksoojuspump soojendab ja jahutab ruumiõhku ühtlaselt ja mugavalt, ilma tõmbetundeta. Olenemata pakasest või kuumusest on teie kodus alati õige temperatuur!

Roheline mõtlemine

Õhksoojuspump kasutab välisõhus olevat looduslikku soojusenergiat. Sellega kütate oma kodu väiksema energiakuluga ja vähendate keskkonnakoormust.

Õhksoojuspump Kliima Agentuuri kaudu

1.
Konsultatsioon

Mida parem õhksoojuspump, seda külmemast välisõhust püüab ta soojuse kinni, tarbides seejuures vähem elektrit. Pakume ainult meie kliimasse sobivaid õhksoojuspumpasid, mis suudavad soojust pumbata ka –30 °C läheduses.

2.
Projekteerimine

Vajadusel aitame teid projekteerimisel. Meil on külmamehaanik tase 4 Soome ning Eesti paberid ja sisetööde elektriku tase 4 Soome ning Eesti paberid. Meil on kogemus rohkem kui 4000 soojuspumba projektijuhtimises, müügis, paigalduses ja hoolduses.

3.
Paigaldamine

Toome pumba kohale, paigaldame ja seadistame. Meie jaoks on tähtis teha tööd ausalt ja nii, et klient oleks rõõmus ka pärast paigaldust.

4.
Hooldus

Korralik küttesüsteemide hooldus tagab seadmete pikaajalise töökindluse ja aitab hoida kokku küttekulusid. Pakume hooldusteenust ning anname teile nippe mida ise ära teha, et teie õhksoojuspump soojendaks teie kodu võimalikult tõhusalt pikki aastaid.

Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-RW

Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-LN

Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-EF

Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-AY

Õhksoojuspump Daikin Stylish

Mitsubishi Electric Multi-split ehk mitme siseosaga õhksoojuspump

Taga muretu elu regulaarse hooldusega

Korralik küttesüsteemide hooldus tagab seadmete pikaajalise töökindluse ja aitab hoida kokku küttekulusid. Pakume hooldusteenust ning anname teile nippe mida ise ära teha, et teie õhksoojuspump soojendaks teie kodu võimalikult tõhusalt pikki aastaid.