Menüü

Müük-paigaldus-hooldus

Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-AY

Mitsubishi Electric MSZ-AY sobib suurepäraselt väiksemasse majja, suvilasse või neile, kes soovivad soojendada garaaži. Õhksoojuspump kasutab ära välisõhus olevat soojusenergiat ja kütab selle abil siseruume. Õhksoojuspumbast saadav soojusenergia on taastuv ja keskkonnasõbralik. Samas saab küttekuludelt kokku hoida olenevalt maja tingimustest 30-70 protsenti.

Miks valida MSZ-AY õhksoojuspump?

Õhukonditsioneer on hinna sees

Kõige kuumematel suvepäevadel saate oma kodu jahutamiseks kasutada õhksoojuspumpa. Seadke jahutusrežiim lihtsa nupuvajutusega ja nautige seejärel jahedat meeldivat sisekliimat. Soojuspumbal MSZ-AY on ka isepuhastusfunktsioon, mis hoolitseb kuuma õhu jahutamisel masina sees tekkida võiva kondensaadi eest. Probleemideta jahutus lihtsalt!

Säästlik kütteseade

Soojuspump MSZ-AY on äärmiselt energiatõhus kütteseade, sesoonne soojustegur (SCOP) on 4,7. See tähendab, et saate tavalise elektriküttega (elektriradiaator või puhur) võrreldes kuni 4,7 korda rohkem kütteenergiat.

Sisemooduli stiilne matt pinnatöötlus

Sisemooduli matistatud välispind neelab valgust, mitte ei peegelda seda. Tänu sellele sulandub MSZ-AY sisemoodul diskreetselt ümbritsevasse interjööri.

Parem soojuse jaotamine ja ülimalt madal müratase

Õhksoojuspumba MSZ-AY sisemoodulis on parendatud õhuvoolu suunamist. See tähendab, et otsest õhuvoolu suunatakse täpsemalt, et saavutada ruumis ühtlasem soojuse jaotumine. Valida saab ka ventilaatorirežiimi, mis aitab nt kamina või pliidi soojust ruumis levitada. MSZ-AY müratase on ülimalt madal, vaid 18 dB(A). Seda võib võrrelda sosistamisega.

Spetsiaalne detailide pinnatöötlus Puhas õhukeskkond

Siseõhuga kokkupuutuvad pinnad on töödeldud Dual Barrier pinnakattega, mis pikendab õhksoojuspumba kasutusiga. Viiruseid, baktereid, tolmuosakesi ja allergeene blokeeriv filter tagab puhtama ja tervislikuma siseõhu.

Juhtige oma soojuspumpa eemalt

Te ei pea soojuspumba kõrval seisma, et seda aktiveerida või juhtida. Ühendage soojuspump wifi kaudu rakendusega MELCloud ja võite seda juhtida igal pool, kus on olemas internetiühendus. See võimaldab kaugjuhtimisega nt suvekodus soojuspumba käivitada, et kohalejõudmisel oleks tagatud mugav sisekliima.

Keskkonnasõbralik tehnoloogia

Uue külmutusagensi GWP (Global Warming Potential) on vähem kui kolmandik varasemate külmaainete GWP väärtustest. Samuti on külmutusagensi kogus soojuspumpades umbes 10-15 protsenti väiksem kui eelmistel mudelitel.

Toote tehnilised andmed

  • Müratase 19 dB(A)
  • Küttevõimsus 1,0 – 7,3 kW
  • Jahutusvõimsus 0,9 – 5,4 kW
  • SCOP 4,7
  • Energiatõhususe klass (kütmine/jahutamine) A++ / A+++
Unico konditsioneer Pärnus

Ilma välisseadmeta konditsioneer Unico

Konditsioneer Daikin Sensira

Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-LN