Menüü

Müük-paigaldus-hooldus

Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-EF

Mitsubishi Elecrticu tootevalikus on uudse disainiga stiilse õhksoojuspumba KIRIGAMINE ZEN. Luksuslik, kuid samas diskreetse disainiga ning “üliõhuke” (vaid 19,5 cm) soojuspumba sisemoodul sobib suurepäraselt koduse interjööriga.

Miks valida MSZ-EF õhksoojuspump?

Suurepärane tehnoloogia ja stiilne disain

Kirigamine Zen on loodud sobima erineva interjööriga ruumidesse. Kas soojuspump võib olla ruumidisaini elemendiks? Ei maksa imestada, kui Kirigamine Zen on interjööri kõige pilkupüüdvam detail.

Unikaalsed funktsiooonid

Nädalataimer on suurepärane omadus, mis võimaldab seadistada soojuspumpa kõigiks nädalapäevadeks, et saavutada parimat mugavust ja suurimat kokkuhoidu. Ventilaatorirežiim võimaldab suurema õhuringluse vajadusel kasutada vaid ventilaatorit. Kütterežiim +10°C teeb Kirigamine Zen-ist sobiva valiku majadele, kus on vaja hoida madalamat konstantset temperatuuri, kui ise seal ei viibi. Samas on saabumisel võimalik kiiresti ja efektiivselt tõsta temperatuuri sobivale tasemele.

Soojuspumba juhtimine WiFi kaudu

Mitsubishi Electric rakendusega MELCloud saab soojuspumpa reaalajas juhtida või seirata. Sõltumata sellest, kas viibite eemal või lõõgastute oma kodus diivanil. Kui seade on ühendatud WiFi ühenduse kaudu MELCloudiga, siis näete operatiivselt soojuspumba tööinfot ja ka kõiki veateateid kas arvuti, mobiili või tahvelarvuti ekraanil.

Konstrueeritud Jaapanis

Kirigamine Zen on välja töötatud ja toodetud Mitsubishi Electric enda tehastes, mis tagab kõrge kvaliteedi ka kõige väiksemale detailile.

5-aastat garantiid kompressorile

Mitsubishi Electricu soojuspumba soetamisel võite kindel olla, et Teil on kodus modernse disaini, kõrgkvaliteetsete komponentidega, pika tööeaga ja küttekulusid säästev kütteseade pikkadeks aastataeks. Kindlustunde tagamiseks kehtib soojuspumba Kirigamine Zen kompressorile 5-aastane müügigarantii.

Red Dot Design Award disainiauhinna võitja

Disainiauhind Red Dot Award on prestiižne auhind, mida antakse igal aastal välja disainikeskuses Design Zentrum Nordrhein Westfalen.

R32 – keskkonnasõbralik külmaaine

Uus külmaagens R32 on võrreldes eelnevates mudelites kasutatud külmaagensidega palju väiksema keskkonnamõjuga.

Soojuspumba Kirigamine ZEN põhiomadused

keskkonnasõbralik ja tõhus külmaaine R32 / nädalataimer / ventilaatorirežiim / kütterežiim +10°C / madal müratase / eksklusiivne disain

Toote tehnilised andmed

  • Energiatõhususe klass (kütmine/jahutamine) A++ / A+++ (MSZ-EF25)
  • Garanteeritud töötamine välistemperatuuril -20 °C
  • Külmaagens R32
  • Müratase 21dB
  • Küttevõimsus 1,3 – 5,1 kW (MSZ-EF35)

Konditsioneer Daikin Sensira

Õhksoojuspump Daikin Stylish

Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-LN