Menüü

Müük-paigaldus-hooldus

Konditsioneer Daikin Sensira

Naudi just õiget sisetemperatuuri – tõhus ja vaikne jahutus konditsioneeriga Daikin Sensira.

Miks valida konditsioneer Daikin Sensira?

Teeb töö märkamatult

Stiilne lame esipaneel sulandub hõlpsalt igasuguse sisekujundusega ning seda on lihtsam puhastada.

Tänapäevane

Võrgukontroller rakenduse kaudu – juhtige oma siseseadet rakenduse kaudu ükskõik kus kohast.

Uudne lähenemine

Võrreldes R-410A külmaainega vähendab R-32 külmaainega toote valimine keskkonnamõju 68% võrra ja tänu oma suurele energiatõhususele vähendab see otseselt ka elektritarvet.

Töökindlus

Küttesüsteemi sujuva töö tagamiseks on Sensira R-32 sarjal täiustatud funktsioonid: 1) Pöördkompressor: täiustatud kompressoris on kasutatud invertertehnoloogiat ja väikese võimsusega astmeid, et reguleerida seadme võimsust ja rahuldada energiavajadused. Võrreldes rotatsioonkompressoriga on pöördkompressor energiasäästlikum, töökindlam ning töötab vaiksemalt ja vibratsioonita. 2) Väga põhjalik katsetamine enne kui seadmed tehasest väljuvad

Nutikas kliima reguleerimine

Sensira abil saab kodu sisekliimat erineval viisil juhtida. Seadet saab juhtida infrapuna-kaugjuhtimispuldiga, mobiiltelefoniga Daikin Residential Controller rakenduse abil või andes häälkorraldusi Alexa või Google Home kaudu.

Nii tõhus kui ka mugav

Meeldiv sisekliima energiatõhususes järeleandmisi tegemata. Sensira keskkonnamõju on tänu R-32 külmaainele 68% väiksem kui R-410A mudelite oma. Samuti väheneb energiatarbimine ja ka energiaarved on väiksemad.

Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-EF

Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-AY

Mitsubishi Electric Multi-split ehk mitme siseosaga õhksoojuspump