Menüü

Müük-paigaldus-hooldus

Tööstustooted aastateks

Kütke ja jahutage oma ettevõtte ruume soodsalt ning tagage ruumide kasutajatele meeldiv keskkond. Meilt saate oma praeguse küttesüsteemi kõrvale energiasäästliku lahenduse või täielikult asendusküttelahenduse.

Kolm põhjust kliimasüsteemi paigaldamiseks

Investeering on seda väärt

Säästate raha, kui teie kinnisvara energiatarbimine väheneb. Kinnistu energiasääst tasub seadmetesse investeeritud summa tagasi parimal juhul mõne aasta jooksul. Samas tõuseb ka Sinu vara väärtus ning seda on lihtsam teistele välja üürida.

Töö tootlikkus paraneb

Kinnistu soojuspumbad kütavad suuri ruume talvel mõnusalt ühtlaselt ja jahutavad mõnusalt suvekuumuses. Sobivalt soojas ja värskes siseõhus tõuseb tööheaolu ja töö sujub tõhusamalt.

Roheline mõtlemine

Küttesüsteemi muutmine energiasäästlikuks soojuspumbaks on keskkonnasõbralik tegu.

Kliimasüsteem Kliima Agentuuri kaudu

1.
Konsultatsioon

Pakume parimaid lahendusi arvestades teie ettevõtte vajadusi silmas pidades.

2.
Projekteerimine

Vajadusel aitame teid projekteerimisel. Meil on külmamehaanik tase 4 Soome ning Eesti paberid ja sisetööde elektriku tase 4 Soome ning Eesti paberid. Meil on kogemus rohkem kui 4000 soojuspumba projektijuhtimises, müügis, paigalduses ja hoolduses.

3.
Paigaldamine

Toome pumba kohale, paigaldame ja seadistame. Meie jaoks on tähtis teha tööd ausalt ja nii, et klient oleks rõõmus ka pärast paigaldust.

4.
Hooldus

Korralik küttesüsteemide hooldus tagab seadmete pikaajalise töökindluse ja aitab hoida kokku küttekulusid.

Taga muretu elu regulaarse hooldusega

Korralik küttesüsteemide hooldus tagab seadmete pikaajalise töökindluse ja aitab hoida kokku küttekulusid. Pakume hooldusteenust ning anname teile nippe mida ise ära teha, et teie kliimaseade töötaks tõhusalt pikki aastaid.