Menüü

Müük-paigaldus-hooldus

Konditsioneer Gree Pular

Gree Pular seeria konditsioneer tagab hea sisekliima ka kõige kuumemal suvepäeval. Seadmele on sisse integreeritud WIFI moodul, mille abil saab seadet juhtida eemalt läbi telefoni rakenduse.

Miks valida Gree Pular konditsioneer?

Mugavus

Konditsioneeri abil saad tunda rõõmu päikselistest suvepäevadest ning puhata mõnusalt jahedas toas.

Alati õige temperatuur

Konditsioneer jahutab ruumiõhku ühtlaselt ja mugavalt, ilma tõmbetundeta. Olenemata kuumusest on teie kodus alati õige temperatuur!

Roheline mõtteviis

Õhksoojuspump kasutab välisõhus olevat looduslikku soojusenergiat. Sellega jahutate oma kodu väiksema energiakuluga ja vähendate keskkonnakoormust.

Keskonnasõbralik jahutusseade

Gree Pular õhksoojuspumbas kasutatakse R32 külmainet ehk jahutusaine, mida kasutatakse laialdaselt kliimaseadmetes ja soojuspumpades. See on üks uusimaid jahutusaineid ja asendab järk-järgult vananenud külmaaineid nagu R22 ja R410A. R32-l on palju eeliseid võrreldes vanemate külmaainetega. Üks peamisi eeliseid on tema madalam globaalne soojenemispotentsiaal (GWP), mis tähendab, et see aine ei ole nii kahjulik kliimale kui teised külmaained Samuti on R32 külmainet ohutum ja lihtsam käidelda kui vanemaid külmaained. Kokkuvõttes võib öelda, et R32 on tänapäevane ja tõhus külmaaine, mis pakub mitmeid eeliseid võrreldes vanemate külmaainetega. See on tulevikku suunatud valik, mis aitab vähendada meie keskkonnamõju ja tagab tõhusa ja ohutu jahutamise ja soojendamise.

Madal müratase

Gree Pular seeria soojuspump on väga vaikne ja ei häiri teie elukeskkonda. Selle müratase on väga madal, mis muudab selle ideaalseks kasutamiseks nii magamistoas kui ka elutoas.
Gree Pular konditsioneer Pärnu

Mugav kasutamine

Gree Pular seeria soojuspumpa on väga lihtne ja mugav kasutada. See on varustatud kaugjuhtimispuldiga, mis võimaldab teil seadet hõlpsalt juhtida ja programmeerida vastavalt oma vajadustele. Gree seeria soojuspumpa on võimalik juhtida ka eemalt läbi telefoni rakenduse EWPE SMART.

Inverter-tehnoloogia

Gree Pular seeria soojuspump kasutab Inverter-tehnoloogiat, mis tagab väga tõhusa ja energiasäästliku jahutamise. Inverter-tehnoloogia võimaldab soojuspumbal automaatselt reguleerida oma võimsust vastavalt ruumi temperatuurile, mis tagab energia kokkuhoiu ja parema jõudluse.

Toote tehnilised andmed

  • Efektiivsuse koefitsient SCOP kuni 7,3;
  • Energiatõhususe klass A++/A+++;
  • Kütmine välistemperatuuril kuni -15 ⁰C;
  • Jahutab tõhusalt välistemperatuuril kuni -15 ⁰C;
  • +8 ⁰C temperatuuri hoidmise funktsioon;
  • I Feel funktsioon;
  • Wi-Fi juhtimine nutitelefonist;
  • G10 Inverter tehnoloogia;
  • Enesediagnostika.
Unico konditsioneer Pärnus

Ilma välisseadmeta konditsioneer Unico

Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-LN

Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-EF