Menüü

Müük-paigaldus-hooldus

Konditsioneer Midea Blanc

Lihtne ja voolujooneline välimus paitab silma nagu rahustav rütm kõrva. See on nagu puhas ja veatu ookeanilaine, õrn ning graatsiline. See on kunstiteos, kus õhu väljalaskeava ja näidik on leidlikult varjatud.

Miks valida konditsioneer Midea Blanc?

Topeltkaitse - esimene kaitse

Midea kliimaseadme topeltfiltrid kaitsevad kahjulike osakeste eest, hoides tervist. Tolmufilter filtreerib tolmu ja kahjulikud osakesed toaõhust välja.

Topeltkaitse - teine kaitse

Topeltpuhastussüsteem. Külmkatalüsaatorfilter neelab kahjulikud osakesed, nagu formaldehüüdi ja ammoniaagi.

Automaatne isepuhastus

Jahutusribasid puhastatakse ja kuivatatakse automaatselt, et tagada sissehingamiseks alati värske õhk ja pikendada kliimaseadme tööiga.

Ainulaadne meeldiv disain

Inspireeritud loodusest ja ookeanist. Lihtne ja voolujooneline välimus paitab silma nagu rahustav rütm kõrva. See on nagu puhas ja veatu ookeanilaine, õrn ning graatsiline. See on kunstiteos, kus õhu väljalaskeava ja näidik on leidlikult varjatud.

Kiirjahutus

Kiirjahutuse tugev õhuvool ainsa puudutusega. Midea Blanc kliimaseadme superjahutuse funktsiooni saab aktiveerida ainsa puudutusega. Väga kiiresti töötav puhur jahutab toa tugevama õhuvooluga ruttu temperatuurini 17 °C Midea Blanci inverteripõhine kliimaseade kasutab kõrgsageduslikku käivitustehnoloogiat, et tekitada tugev jaheda õhu vool äärmiselt kiiresti, tagades mugavuse ainsa hetkega. Joakallutid liiguvad automaatselt igas suunas, tagades tasakaalustatud õhuvoolu, mis ulatub toa igasse nurka.

Energiasääst

iECO-režiim, märkimisväärne energia sääst rohkem kui kaheksa tunni vältel. Kliimaseadmel on energiasäästlik iECO-tehnoloogia, mille ülitõhus invertersüsteem tekitab täiusliku sünergia. Võite nautida mugavat jahedust, vähendades samal ajal oluliselt energiakulu rohkem kui kaheksa tunni vältel. Midea Blanc võimaldab kasutada kolme töövõimsust: 50%, 75% ja 100%, võimaldades reguleerida energiakulu soovi järgi.

Kolmikmugavus

Kolmikmugavus „Mitte segada” režiim tagab häirimatu puhkuse „Mitte segada“ režiimi aktiveerimisel lülitub Blanc vaigistatud režiimi, kus LED-tuli on välja lülitatud ja puhumistugevus nõrk, tagades vaikse keskkonna. „Järgne mulle” tundlik ümbruse jahutus Funktsioon „Järgne mulle“ tekitab alati mugavustunde, reguleeri des kliimaseadme automaatselt vastavalt pidevalt muutuvale ümbritsevale temperatuurile. „Magus uni” läbimõeldud jahutus tagab sügava une „Magus uni“ tagab hea une, reguleerides kliimaseadet inimese kehatemperatuuri järgi.

Miks valida Midea tooteid?

Midea Grupp on juhtiv kodumasinate ning kliimaseadmete tootja, kelle tooteid müüakse enam kui 200 riigis. Ettevõttes on kokku üle 100 000 töötaja, 20 kodumaist tootmisüksust ning 60 välisfiliaali. Ettevõtte kogukäive 2017 aastal oli 25 miljardit USD. Midea Grupp on ainuke Hiina kliimaseadmete tootja, mis kuulub TOP 500 maailma suurettevõtete hulka ning on kolmel järjestikusel aastal avaldatud Global Fortune 500 nimekirjas. Midea kliimaseadmete tootearenduskeskuses on kokku 89 laboratooriumit kogu pindalaga 22 000m2 mille hulgas Midea ja Toshiba-Carrier ühine R410A DC inverter-tehnoloogia labor, Midea-Emerson scroll tehnoloogia küttelabor ja mitmed teised. Midea RACi uurimis- ja arendustegevuse meeskonnas on üle 1000 tuumikeliikme, sealhulgas kohalikud ja välismaa teadlased ning insenerid. Alates selle loomisest on Midea teadus- ja arendustegevuse meeskond loonud ligi 6000 patenteeritud läbimurret külmutusagensites, nutikas juhtimises ja muudes RAC-lahendustes.

Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-EF

Konditsioneer Gree Pular

Konditsioneer Daikin Sensira