Menüü

Müük-paigaldus-hooldus

Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-RW

Mitsubishi Electricul on aastatepikkune kogemus kütmise ja jahutamise valdkonnas. Meie uus lipulaev MSZ-RW on väga eriline. See on Mitsubishi Electricu kõige tõhusam, vastupidavam ja funktsiooniderikkam õhksoojuspump. Ürgne jõud, mis on loodud töötama välistest jõududest peaaegu sõltumatult. MSZ-RW hoiab teie kodu soojana isegi 35 külmakraadi juures ja kütab oluliselt suuremaid ruumipindu kui teised õhk-õhksoojuspumbad.

Miks valida MSZ-RW õhksoojuspump?

Tõestatud energiatõhusus

Põhjamaades tõeliselt külmades oludes tehtud katsed näitasid, et uue Hyper Heating tehnoloogiaga varustatud RW seeria õhksoojuspumbad tagavad energiasäästliku kütte ka -35 kraadi juures.

Suurepärane kasutatavus

RW õhksoojuspumbal on uus töörežiimi valija , mille abil saate reguleerida siseseadme puhumisvõimsust ja muuta seadmeid vastavalt oma vajadustele. Kasutajamugavus paraneb ja raha säästetakse.

Siseseade, mis jääb puhtaks

Mitsubishi Electric on välja töötanud spetsiaalse Dual Barrier kattekihi RW õhksoojuspumba siseseadmele , mis tõrjub mustust. Puhas siseseade toodab soojust suurepärase efektiivsusega.

Täiustatud tehnoloogia suurendab energiatõhusust

MSZ-RW on ametlike edasimüüjate kaudu Eestis saadaval spetsiaalse märgistusega “Made for Scandinavia“. Skandinaavia versioon on välja töötatud, toodetud ja testitud vastavalt põhjamaistele kliimatingimustele. Soojuspump töötab ka käreda pakasega ja te ei pea muretsema, et see välja lülitub. MSZ-RW tagab, et sisekliima püsib soe ja mugav ka külmadel talveöödel. Kasutusel on funktsioonid, mis on välja töötatud põhjamaise kliima jaoks. Nt nutikas sulatamistehnoloogia või õhuringlusrežiim, kus soojuspump lülitub soovitud temperatuuri saavutamisel automaatselt ventilaatori režiimi. Veenduge mudeli MSZ-RW ostmisel, et sellel oleks tähis SC, mis tähistab Mitsubishi Electric mudeli tähistuses “Skandinaavia”.

Puhas õhukeskkond

Siseõhuga kokkupuutuvad pinnad on töödeldud Dual Barrier pinnakattega, mis pikendab õhksoojuspumba kasutusiga. Viiruseid, baktereid, tolmuosakesi ja allergeene blokeeriv filter tagab puhtama ja tervislikuma siseõhu.

Tõhus küttetehnoloogia

Tavapäraste õhksoojuspumpade küttevõimsus järjest väheneb, mida külmemaks väljas läheb. Mitsubishi Electricu soojuspumpadel, mis kasutavad unikaalset küttetehnoloogiat Hyper Heating püsib konstantne küttevõimsus ka pakaseliste ilmadega välistemperatuurini -25 °C . See on õhksoojuspumpade turul ainulaadne omadus. Veelgi enam, kütmine on tehase poolt garanteeritud välistemperatuurini -30 °C ja vastavalt testimistele Põhjamaades jätkub kütmine ka pakasega -35 °C.

Keskkonnasõbralik tehnoloogia

Uue külmutusagensi GWP (Global Warming Potential) on vähem kui kolmandik varasemate külmaainete GWP väärtustest. Samuti on külmutusagensi kogus soojuspumpades umbes 10-15 protsenti väiksem kui eelmistel mudelitel.

Toote tehnilised andmed

 • Ülimalt energiatõhus – SCOP 5,2 (MSZ-RW25)
 • Energiaklass kütmisel A+++
 • Energiaklass jahutamisel A+++
 • Küttetehnoloogia Hyper Heating tagab efektiivse kütmise välistemperatuurini -30 °C
 • Ühtlane küttevõimsus välistemperatuurini -25 °C
 • Efektiivne ja keskkonnasõbralik külmaagens R32
 • Väga vaikne, sisemooduli müratase vaid 19dB(A)
 • Kaheosaline õhusuunaja kindlustab ruumis ühtlasema soojuse jaotumise
 • Säästlik kütterežiim alates +10 °C, häälestatav ühe kraadi haaval temperatuurini +31 °C
 • Inimese tuvastamise andur (3D I-see Sensor)
 • Integreeritud Wi-Fi liides, juhtimine ja seire internetirakenduse MELCloud kaudu
 • Puhtam õhk filtrisüsteemiga Plasma Quad Plus
 • Õhuringlusrežiim – ideaalne kui on nt kamin või puuküttega ahi
 • Nädalataimer

Õhksoojuspump Daikin Stylish

Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-EF

Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-AY